Jak jsem se zrevitalizoval?

8. prosince 2009 v 20:50 | Stopař


Jak jsem se vrátil, čtu, poslouchám, sleduji a dělám i jiné věci, abych svoji mysl, módně, zrevitalizoval na původní úroveň. Plně jsem si uvědomoval, že to bude velmi těžké, jelikož doba chvátá a svět se mění velmi rychle. Měl jsem pocit že budu mít jednu velkou výhodu, ne všude všechno totiž chvátá tak rychle jako jinde a ani svět se všude nemění takovým kvapem.

Jsem totiž v našem městě, kde je všechno tak trochu jinak. Je tomu již drahně let, co jsem napsal svůj první příspěvek do všeobjímající diskuze v tomto virtuálním prostoru jedniček a nul. Ve městě je však vše stále skoro stejné, zejména v mém oblíbeném rajónu, prostoru NEJVĚTŠÍCH, JEDNIČEK, DVOJEK, HOLEK, KLUKŮ a VYVOLENÝCH.

Dílčím změnám se nevyhnul žádný sbor. U TĚCH DRUHÝCH se změnili dva KLUCI, prvního zná skoro každý a ví, kde ho najde, mnoho lidem totiž do hlav vtloukal a vtlouká, kde co vlastně je. Druhého zná taky hodně lidí, řídí domek v parku a je organizován s NEJVĚTŠÍM A PRVNÍM ve skupince.

Zbytek snad zůstal původní až na mého věrného oponenta p. Patočku, kterého zastoupil další VYVOLENÝ ze seznamu.

Myslel jsem, že tím pádem má osobní revitalizace proběhne celkem rychle, ale co čert nechtěl, situace se velmi změnila. Jak jsem během týdne stopoval, nabyl jsem dojmu, že vše není, tak jak jsem si myslel. Kladu si otázky, kdo zde panuje, kdo si hraje na krále nebo elementární, co se to děje? Přestože bude nepochybně obtížnější pochopit stávající vazby, srůsty, porosty, které jsou utuženy časem a láskou, bude velmi obtížné zjistit, co kdo hraje, kdo s kým hraje, o co hraje a hlavně jak hraje. Hra je rozehrána a je především v našem zájmu jak skončí. Do hry vstoupí ESA, falešná ESA, ale i FILCI, KRÁLOVÉ a PLÍVY.

Je nová doba, host sice nevyhazuje číšníka, ale prostí úředníci vyhrožují soudy a policií, kvalita válcuje kvantitu nebo i to, že se prý platí předem za zboží v kvalitě obdobné té, které se můžeme dočkat v pražské Libuši či Malešicích.

HOLKY, KLUCI, VYVOLENÍ a TI DRUZÍ kam jste dali rozum, vždyť to je v skutku nová doba, ale velmi pochmurná, ne?


 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 XY XY | 22. prosince 2009 v 16:10 | Reagovat

nic ve zlým, ale celkem vo ničem

2 Patočka Patočka | 29. prosince 2009 v 11:32 | Reagovat

Hurá - STOPAŘ se vrátil a já to zjistím až po dvou měsících. Bohužel musím souhlasit s komentářem XY. Dá mi moc práce držet nit. Přeji lepší náměty.
Patočka

... hráči jsou stále stejní

3 Patočka Patočka | 20. ledna 2010 v 17:45 | Reagovat

Tak stopař, kde jsi? Legionářů se nám propadá a Ty nebo Vy nic. Kde teď mám sehnat nějaké necenzurované informace.

4 Dušana Dušana | 11. února 2010 v 17:33 | Reagovat

Ahojky stopaři, to je prima, žes živý a zdravý. Bála jsem se, že Ti moci páni přivřeli kyslík :o)  Jen piš, už se těším. Máme nové členy rady a nové směry a tak........hezký den Dušana

5 Bond Bond | 29. května 2012 v 10:38 | Reagovat

Ahoj Stopaři, stopuješ vůbec? Mohl bych vlastně dnes už napsat, "stopuješ nás"? Mám dojem, že jsi dostopoval...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama