Březen 2007

WWW

8. března 2007 v 21:42 | Stopař
Tak v kontextu předchozích událostí a vyjádření jsem učinil malou revizi publikovaných textů. Došel jsem k poznání, že jsem možná vědma či senzibil. Sice nevím, kdy a kde bude jaká bomba, ale zřejmě poznám i to, jak a co se stane v našem městečku.
Webová prezentace MKD Mělník koncem února opět dostala změny, kterou jsem předvídal, pravda, v minimálně odlišné variantě. Při předpokládaném termínu spuštění nových stránek nedošlo k posunu na září 2007, ale dokonce na dobu neurčitou, která je zřejmě volena v kontextu poznání, že tvorba www stránek (jestli se dá toto označení použít) je nad síly týmu vedoucího MKD. Rychlost a časování těchto úprav je opravdu zarážející.
Prostor pro spekulace zde nevytvářím já prezentací svého názoru, ale odpovědná osoba balamutící návštěvníky stránek opakovanou změnou termínů a slibováním něčeho, co sama není schopna splnit. Prostor pro pochybnosti pak vzniká zejména v oblasti důvěryhodnosti a schopnosti dostát svého slibu, zejména jedná-li se o námi VYVOLENÉHO, kterýžto má plnění slibů v popisu práce. Plně funkčních a validních stránek se zřejmě nedočkáme nikdy a zůstane nám pouze prodej bot a jiných "krámů", zatímco ve vedení se bude sřídat tanečník za tanečníkem, kteří budou stále tančit kolem horké kaše popjevujíce si známý hit "Já na to mám......".
Váš
Stopař
P.S. Dalším skvostem mezi weby jsou stránky www.melnik.info

Operace VŘEDU II

4. března 2007 v 17:13 | Stopař
Koncem minulého měsíce jsem přemýšlel jak vlastně uzavřít debatu na téma VŘEDU II, kteréžto téma jsem zařadil na pořad dne na základě prosby mého věrného kritika p. Patočky.

Anonym

4. března 2007 v 16:14 | Stopař
Tak jsem si udělal čas a přečetl si radniční zpravodaj a s potěšením musím konstatovat, že jsem se dostal až na titulní stranu. Osoba autora a jeho názory nejsou pro mne zrovna ideální představou, ale máme demokracii a svobodu slova, kterou ctím a jsem jejím maximálním zastáncem.