NEJVĚTŠÍ, PRVNÍ, DRUHÝ a TI DRUZÍ

10. ledna 2007 v 10:16 | Stopař
Jak tak brousim v tom obrovským množství informací na tom našem internetu, tak jsem se podíval i na stránku našeho krásného městečka. Koukám je po volbách a děj se co děj, s nimi přišly i změny.
To NEJVĚTŠÍ a nejdůležitější se nezměnilo, volič nechtěl. Ale to ostatní stojí taky za to. Už nemáme menší město s šerifem a jeho zástupcem, ale velké město, kde je potřeba tří hlavních šerifů, aby tu nezbednou holotu ve městě ukočírovali. Jeden je NEJVĚTŠÍ, druhý je PRVNÍ a ten poslední je pochopitelně DRUHÝ. NEJVĚTŠÍ a PRVNÍ jsou organizováni ve skupince a DRUHÝ je sólokapr.

Ten NEJVĚTŠÍ je hlavní, je to kluk ze Vtelna. Je hodný, bodrý a férový chlap (jako JIRKA). Vždycky každého hostí a má každého rád. Proto má také spoustu kamarádů a přátel všeho druhu. Z ničeho nemá strach, umí všem vysvětlit, který názor je právě ten nejlepší. Vždycky zaujme svojí českou mluvou a přímým oslovením. Je to náš NEJVĚTŠÍ.
PRVNÍ a DRUHÝ, to jsou kluci kočičí, jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet, jeden je větší buldozer dámských srdcí než druhý. Proto jsou kluci tak háklivý na to, kdo je PRVNÍ a kdo DRUHÝ. Jsou to řečníci k pohledání, hrozně rádi vyprávějí své příhody z dětství, mládežnických let, ale hlavně ze současnosti. Většinou jimi omámí spoustu fanynek a někdy povídají tolik, že i NEJVĚTŠÍ už musí zasáhnout, ale to není často. Oba hodně věcem rozumí a vzájemně se doplňují a radí NEJVĚTŠÍMU, který pro změnu mnoha věcem nerozumí, kromě těch marginálních a těch, kterému vysvětlili kamarádi a přátelé všeho druhu. PRVNÍ je pilot, lítat z kytky na kytku ho nebaví a tak poletuje sem tam po městě a všechno všude řídí a všem vypráví své různorodé příhody. Dříve prý pracoval za vodou u turbín, kde se asi všechno asi naučil. Asi má rád také své spolupracovníky, dříve prý za ně bojoval proti zlému vedení. Jinak je to fajn kluk, nezkazí žádnou legraci, v kolektivu je oblíbený a lidé ho mají rádi, hlavně NEJVĚTŠÍ. Ale asi nejvíc pomáhá ten DRUHÝ, rozumí tolika věcem, že by jeden koukal. Šéfuje městké kultuře, šéfuje výboru, který dělá největší slavnost ve městě, taky je to sportovec tělem i duší, proto taky šéfuje i sportu, býval tělocvikářem a tak asi má i vlohy pro výchovu a vzdělávání dětí ve městě. DRUHÝ také umí chránit ostatní před případným porušením zákona. No sami vidíte, že ten DRUHÝ je asi vlastně PRVNÍ, ale PRVNÍ je prostě PRVNÍ.
Pak jsou tu TI DRUZÍ, jsou čtyři a pomáhají NEJVĚTŠÍMU, PRVNÍMU a DRUHÉMU. Je mezi nimi jedna HOLKA od vody. Ta radí těm třem klukům asi nejvíc a nejlíp, rozumí totiž skoro všemu a je hrozně príma. S klukama má skoro stejné názory a výborně se doplňují. HOLKA je organizována s NEJVĚTŠÍM a PRVNÍM a má spostu koníčků, proto asi pomáhá, kde může. Integruje se do Evropy, šéfuje DRUHÉMU v oblasti potenciálního porušení zákona, rozumí dopravě ve městě, velmi dobře se vyzná v památkách města a jejich obnově a protože je od vody, tak rozumí i řece, když se rozlije do širého kraje. Sám lituji, že HOLKA není PRVNÍ nebo DRUHÁ, protože tolik věcí umí. Nebo dokonce NEJ......, ale to snad ne. Jsou tam jestě tři kluci, ty znám zase jenom z novin. KLUK1 je prý přes stavení baráčků, a různých jiných věcí, má rád město, jeho ovzduší a vůbec spoustu lidí v něm. Prý už tomu tak není v jeho okolí, ale nejspíš to nebude pravda. Má však jednu nevýhodu, v současnosti sice organizován ve skupince není, ale prý byl v nejtvrdších časech organizován ve veliké skupině. No, proti gustu .... . KLUK2 asi je vědec, a je prý nemocný. KLUK3 je rozumný, chytrý a věcný. Má to asi nejtěžší ze všech, rozumí nejméně věcem, mluví jenom občas. Věcem, kterým rozumí tak prý rozumí výborně a věcem ostatním rozumět už nemůže, ale to asi každý normální.
Na konec musím napsat, že NEJVĚTŠÍ, PRVNÍ, DRUHÝ, TI DRUZÍ (hlavně HOLKA) jsou dobří lidé z města mělnického, ale jenom mám strach, že to myslí UPŘÍMNĚ.
Váš Stopař z Mělníka

 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa


Komentáře

1 ja ja | 10. ledna 2007 v 17:12 | Reagovat

a dal?

2 patočka patočka | E-mail | 22. ledna 2007 v 18:49 | Reagovat

Zdravím STOPAŘE a děkuji za kluka č.2 - je nejen nemocný,ale i velmi slušný - prosím neútočit.

Patočka - kluk z druhé ligy

což tak dát si pivo nebo kafe - něco je u nás ve městě taky dobře - nebo ne?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama