Ještě aktuálnější než obvykle!

30. ledna 2007 v 13:02 | Stopař
Upozornění všem! Náš blog slaví první úspěch. Po upozornění na stav stránek www.mkdm.cz došlo ke změně. Byl doplněn odkaz AKTUÁLNĚ. Stránky tak mají svůj první funkční odkaz. Pod tímto odkazem je uložena aktuální informace o programu kulturního domu. Dále je upravena informace o údajném termínu spuštění, došlo k posunu na únor 2007. V únoru pravděpodobně dojde k posunu na září 2007, což vlastně představuje vlastní aktualizaci stránek.
Nevycházím z údivu a jsem čím dál více převědčen, že Vaše úvahy v komentářích o kvalifikačním předpokladu - znalost práce s MS Word, je postačující pro nově vytvořené pracovní místo, protože znalost NOTEPADU, FRONTPAGE či jiných editorů je spolu se znalostí html kódu (nedej bůh php) spíše diskvalifikací. Doporučuji autorovi zůstat v anonymitě, vzhledem k možnému zvýšení zájmu o jeho služby v oblasti internetové grafiky a designu.
Váš Stopař
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 chytrolín chytrolín | 30. ledna 2007 v 19:33 | Reagovat

já navrhuji stránky mkdm.cz na stránky roku 2007. jsem ohromen! byly tu ještě jedny stránky se skákajícím parašutistou, ale ty už bohužel nejsou. škoda, byla to důstojná konkurence.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama