Leden 2007

Ještě aktuálnější než obvykle!

30. ledna 2007 v 13:02 | Stopař
Upozornění všem! Náš blog slaví první úspěch. Po upozornění na stav stránek www.mkdm.cz došlo ke změně. Byl doplněn odkaz AKTUÁLNĚ. Stránky tak mají svůj první funkční odkaz. Pod tímto odkazem je uložena aktuální informace o programu kulturního domu. Dále je upravena informace o údajném termínu spuštění, došlo k posunu na únor 2007. V únoru pravděpodobně dojde k posunu na září 2007, což vlastně představuje vlastní aktualizaci stránek.
Nevycházím z údivu a jsem čím dál více převědčen, že Vaše úvahy v komentářích o kvalifikačním předpokladu - znalost práce s MS Word, je postačující pro nově vytvořené pracovní místo, protože znalost NOTEPADU, FRONTPAGE či jiných editorů je spolu se znalostí html kódu (nedej bůh php) spíše diskvalifikací. Doporučuji autorovi zůstat v anonymitě, vzhledem k možnému zvýšení zájmu o jeho služby v oblasti internetové grafiky a designu.
Váš Stopař

VŘED II

30. ledna 2007 v 10:14 | Stopař
Tak už je to pravda máme taky VŘED. Taky je v centru města. Rozdíl je, že nemusíme nikoho stěhovat do kontejneru, ale zase nikdo neví, co sním.

Sportovci pozor!

30. ledna 2007 v 9:13 | Stopař
Je to dobré naše městečko má rádo sportovce. Bohužel je tristní, že už zase neměří stejným metrem a někdo má metr delší a někdo kratší.

Žije DVOJKA?

25. ledna 2007 v 13:44
Tak si říkám, že s novým složením národního výboru se nám naše oblíbená DVOJKA, bývalá JEDNIČKA úplně vytratila ze života. Již dlouhou dobu jsem neslyšel a ani neviděl mého favorita v akci. Je to škoda pro naše městečko a s těžkým srdcem se zapomíná na jeho konstruktivní nápady, prosazování dotací vybraným odvětvím, príma přístup ke všem různým problémům a schopnost slíbit vše a vždy. Dnes už mu snad zůstalo pouze vedení schůzí celého týmu snů, oddávání osob rozhodnuvších se uzavřít manželství či registrované partnerství a šéfování mnoha odborným komisím. Většinu věcí za něj asi přebrala dnešní JEDNIČKA. Podpisuje, rozhoduje a činí další úkony. Kladu si otázku, proč tedy DVOJKU máme? Nemůžu se zbavit dojmu, že jako každý prvoligový tým, kde hrají největší ESA z celého kádru, má i naše největší PARTA svoje áčko a béčko. Béčko je o hodně menší než áčko, ale ESA z béčka stojí za to a určitě si s ESY z áčka nezadají. Mnohdy se ESA navzájem trumfují, ale to je u hry normální. Zřejmě je post DVOJKY prostě jenom dalším pelíškem, který pojišťuje ESA z béčka a zajišťuje jejich správný názor ve správnou chvíli. Zrušení DVOJKY by znamenalo oslabení týmu jako celku, a proto i když stojí hodně peněz a je vlastně na nic, tak si ji raději necháme pro jistotu na horší (lepší?) časy a potom teprve uvidíme, že DVOJKA stále žije!
Váš
Stopař

UPŘÍMNĚ?

24. ledna 2007 v 13:21 | Stopař
Komentář p. Patočky k článku "Soutěž o nejlepšího manažera města":

Nejlepší a nejaktuálnější

22. ledna 2007 v 11:33 | Stopař
Internet je zdrojem mnoha informací. Internetové stránky mají různé organizace, spolky, firmy, úřady, lidé a mnozí další. Každé jsou něčím zvláštní jedny krásné, druhé ošklivé, jiné užitečné, ostatní na nic a tak by se dalo pokračovat velice dlouho. Já osobně používám internet převážně k získávání informací a zábavě, není však můj případ, že bych sledoval stránky podle designu. Toto může být velmi zajímavé a krásné, ale příliš časově náročné.

Málo nás!

22. ledna 2007 v 9:24 | Stopař
Tak je to tady zas. Městečko je v troskách. Nikdo nic nestíhá a všichni mají moc práce. Chudáci naši úředníci. Všichni jsou přetížení, nevědí kam dřív skočit a čím dál častěji dochází ke kolapsům fyzickým i psychickým.

Výsledky ankety č.1

18. ledna 2007 v 10:17 | Stopař
Čtenáři tohoto bláznivého webu mají nejraději HOLKU, která získala 4 hlasy. Cena se zde neuděluje, cenou je totiž samotné vítězství v ANKETĚ. DRUHÝ a NEJVĚTŠÍ se umístili s počtem hlasů 3 na krásném 2.-3. místě. PRVNÍ skončil 4. s 0 hlasů.
Všem děkuji za vyjádření názoru
Váš Stopař

Zvířátka

18. ledna 2007 v 9:34 | Stopař
Tak konečně se dočkáme. Už to snad to bude pravda, ve městě budou zvířátka. Je to krásné, že se budeme starat o to, aby zvířátka ve městě nebyla v nouzi a všichni různí malí človíčkové se budou moci přiučit moderním trendům v oblasti ochrany našeho přírodního bohatství.

VÝZVA

11. ledna 2007 v 9:57 | Stopař
Není to web jednoho blázna, a proto bych byl rád, kdyby každý, kdo má nějaký nápad, poznámku, nebo glosu o dění vě městě a bude ochoten, mě zaslal zprávičku nebo článek (stačí i námět) na můj e-mail : melnicky.stopar@seznam.cz. Nechodím všude a hlavně NESTOPUJI každého. Předem všem děkuji.
S pozdravem
Stopař

Soutěž o nejlepšího manažera města

10. ledna 2007 v 13:34 | Stopař
Jistě všichni víte, že Krajský úřad Středočeského kraje, vyhlásil výběrové řízení na nemocnice jím vlastněné. Jedná se i o tendr na prodej nebo pronájem NsP Mělník. Vždycky jsem si říkal, že až přijde doba, kdy nemocnice bude převedena do privátní sféry "bude líp". Uz já a nikdo jiný nebude mít strach z přímého podílnictví na tamnějším provozu. Vím, že v tomto názoru nejsem osamocen a že mnoho lidí má alespoň podobný názor.

NEJVĚTŠÍ, PRVNÍ, DRUHÝ a TI DRUZÍ

10. ledna 2007 v 10:16 | Stopař
Jak tak brousim v tom obrovským množství informací na tom našem internetu, tak jsem se podíval i na stránku našeho krásného městečka. Koukám je po volbách a děj se co děj, s nimi přišly i změny.
To NEJVĚTŠÍ a nejdůležitější se nezměnilo, volič nechtěl. Ale to ostatní stojí taky za to. Už nemáme menší město s šerifem a jeho zástupcem, ale velké město, kde je potřeba tří hlavních šerifů, aby tu nezbednou holotu ve městě ukočírovali. Jeden je NEJVĚTŠÍ, druhý je PRVNÍ a ten poslední je pochopitelně DRUHÝ. NEJVĚTŠÍ a PRVNÍ jsou organizováni ve skupince a DRUHÝ je sólokapr.